Ostatnie wpisy

Odzież do reklamy - jak Cię widzą, tak Cię piszą

Odzież do reklamy - jak Cię widzą, tak Cię piszą

Prawdopodobnie zdarzyło Ci się być w sklepie, supermarkecie, czy jakimś małym butiku, gdzie miałeś problem z odnalezieniem towaru i nie byłeś pewien kogo poprosić o pomoc. Kiedy ekspedientka siedzi przy ladzie, sytuacja jest klarowna, nie ma ryzyka pomyłki, jednak często zwłaszcza w większych sklepach ekspedienci rozkładają towar, poprawiają coś na półkach, sprawiając wrażenie, jakby czegoś szukali. W takiej sytuacji nie ma pewności czy to klient, czy sprzedawca. Człowiek stoi, czeka, aż wreszcie opuszcza sklep zrezygnowany, nie chcąc wyjść na głupca, który pyta bogu ducha winnego klienta czy jest większy rozmiar tych spodni. A gdyby tak pan czy pani ekspedientka mieli na sobie elegancką firmową koszulkę z logo, Ty nie miałbyś problemu, a sklep prawdopodobnie by zarobił, po tym, jak miły sprzedawca odnalazłby dla Ciebie idealny rozmiar spodni. Podana sytuacja być może jest nieco przerysowana, jednak bardzo często prawdziwa. Wciąż jeszcze wielu właścicieli czy managerów firm nie zdaje sobie sprawy, jak identyfikacja wizualna pracowników jest ważna dla firmy i w jaki sposób może wpłynąć na poprawę wyników sprzedaży.

Czytaj więcej

Markowa odzież firmowa wprost od dystrybutora Fruit of the Loom

Markowa odzież firmowa wprost od dystrybutora Fruit of the Loom

Fruit of the Loom to marka odzieży z wieloletnią tradycją. Ubrania, które wychodzą spod jej ręki, są doceniane przez użytkowników na całym świecie. Popularność marki na rynku nie słabnie pomimo upływu czasu. Na pewno zawdzięczamy to polityce firmy, która niezmiennie dba o wysoką jakość dostarczanych produktów.

Czytaj więcej

Gadżety reklamowe do promocji marki

Gadżety reklamowe do promocji marki

W dzisiejszych czasach większość biznesów opiera się na promocji swoich usług i produktów w internecie. Bez wątpienia działania marketingowe prowadzone w sieci przynoszą wymierne korzyści, jednak nie należy zapominać, że bezpośredni kontakt z klientem pozwala zbudować długotrwałe relacje biznesowe. Gadżety reklamowe wciąż pełnią ważną funkcję w kreowaniu wizerunku firmy oraz są sposobem na bezpłatną promocję, dzięki czemu można w łatwy sposób poszerzyć grono odbiorców usług. Aby upominki dla klientów przyciągały wzrok i zainteresowały odbiorcę, warto przy ich wyborze kierować się kreatywnością.

Czytaj więcej

Odzież reklamowa z logo - dlaczego warto w nią zainwestować?

Odzież reklamowa z logo - dlaczego warto w nią zainwestować?

Bez względu na to, jaką prowadzisz firmę, czy zatrudniasz kilku, kilkunastu czy kilkuset pracowników, z pewnością zależy Ci na tym, aby Klienci oceniali Cię jak najlepiej. Każdy właściciel, prezes, czy manager firmy stara się podejmować wszelkie możliwe działania, mające na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy, a co za tym idzie budowanie silnej i rozpoznawalnej marki. Oczywiście podstawą jest to, w jaki sposób pracujesz, jak funkcjonuje Twoje przedsiębiorstwo i jakie masz stosunki z klientami.

Czytaj więcej

Jaka powinna być odzież robocza?

Jaka powinna być odzież robocza?

Wizerunek pracowników firmy ma niezwykle ważny wpływ na budowę pozycji marki oraz postrzeganie jej przez potencjalnych klientów. W niektórych zawodach potrzebny jest nienaganny strój, który podkreśli profesjonalizm pracowników oraz wzbudzi zaufanie kontrahentów. Ujednolicony ubiór pozwala podkreślić przynależność do danej firmy, ale także wpływa na aspekt wizerunkowy. Należy pamiętać, że odzież robocza równie dobrze może być wykorzystana w biurze, jak i w magazynie, o ile dobrze skompletujemy ubrania.

Czytaj więcej