Markowa odzież firmowa wprost od dystrybutora Fruit of the Loom

Markowa odzież firmowa wprost od dystrybutora Fruit of the Loom

Fruit of the Loom to marka odzieży z wieloletnią tradycją. Ubrania, które wychodzą spod jej ręki, są doceniane przez użytkowników na całym świecie. Popularność marki na rynku nie słabnie pomimo upływu czasu. Na pewno zawdzięczamy to polityce firmy, która niezmiennie dba o wysoką jakość dostarczanych produktów.

Dystrybutor Fruit of the Loom

Jako dystrybutor FOTL mamy pewność, że naszym klientom dajemy to, czego oczekują. Odzież Fruit of the Loom z powodzeniem służy firmom w budowaniu ich wizerunku zewnętrznego. Jest bardzo chętnie wybierana jako odzież promocyjna, reklamowa. Dzięki niej skomponować można różnorodne stylizacje męskie, damskie i dziecięce. Ich charakter z powodzeniem można dostosować do konkretnych wymagań wizerunkowych. To produkty, które spełniają wysokie wymagania stawiane odzieży firmowej. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów i ich pozytywne opinie o FOTL.

T-shirt FOTL czy elegancka koszula?

Zestawienie t-shirt – koszula świetnie obrazuje, jak bogata jest oferta odzieży marki Fruit of the Loom. W zależności od potrzeb tworzyć można stylizacje o różnym charakterze i przeznaczeniu.

Niezbędnym elementem eleganckich zestawów są koszule damskie i męskie. Dobrze dopasowują się do sylwetki, zapewniają nienaganny wygląd noszącym je osobom. Sprawdzą się w branżach i miejscach, gdzie wymagane są dobra prezencja i elegancki wygląd personelu.

Natomiast luźny t-shirt FOTL jest na pewno wyborem mniej zobowiązującym. Zapewnia duży komfort pracy, nie krępuje ruchów, ładnie prezentuje się na damskiej i męskiej sylwetce. Ma bardzo uniwersalne przeznaczenie, pomaga budować spójny wizerunek osób związanych z marką, miejscem lub wydarzeniem.

Jeśli sportowej stylizacji chcemy dodać nieco więcej eleganckiego sznytu, warto zwrócić uwagę na koszulki polo. Te również występują w wersji damskiej i męskiej, a także dziecięcej. Koszulki polo różnią się krojem, ozdobnymi detalami, rodzajem użytego materiału. Niektóre modele wykonane są z poliestru teksturowanego, który świetnie sprawdza się przy większym wysiłku fizycznym. Materiał dobrze odprowadza wilgoć i szybko wysycha.

Na chłodniejsze dni idealna będzie bluza z kapturem FOTL. Akurat ta wersja jest najbardziej popularna, choć w ofercie mamy również klasyczne bluzy bez kaptura. Wśród wielu różnych fasonów znajdziemy bluzy wciągane przez głowę, rozpinane na guziki, na suwak, ze stójką, z kieszeniami i bez.

W ofercie mamy również męskie i dziecięce szorty. Bardzo wygodne, wytrzymałe, dobrze sprawdzają się podczas zajęć ruchowych i aktywnej pracy. Wykonane są z przewiewnych tkanin, które pozwalają skórze oddychać.

Odzież firmowa i reklamowa od Fruit of the Loom

Jako dystrybutor Fruit of the Loom uważamy, że akurat ta odzież idealnie sprawdza się jako ubrania firmowe i reklamowe. Przede wszystkim decyduje o tym jej jakość – wysokogatunkowe materiały, które świetnie się noszą, są trwałe, dbałość o detale i jej wykończenie. Nie mniej ważne jest bogactwo fasonów, kolorów i różnorodne rozmiary odzieży, które każdy może dostosować do swoich potrzeb. Poza tym, użyte materiały bardzo dobrze poddają się znakowaniu. Logotyp, wzór, hasło firmowe mogą być naniesione przy pomocy różnych technik. Dobrze sprawdzają się sitodruk, termotransfer, flex i flock, sublimacja, haft czy bezpośredni druk cyfrowy (DGT).