Koszula reklamowa - elegancka wizytówka firmy

Koszula reklamowa - elegancka wizytówka firmy

Koszula reklamowa to najbardziej klasyczny element garderoby. Jest niezbędna w wielu branżach i miejscach, które stawiają na nienachalną elegancję. Dzięki niej pracownicy zyskują nienaganną prezencję. Ten model z powodzeniem można wykorzystać jako koszule reklamowe z logo, które będą subtelną i elegancką reprezentacją firmy.

Koszule dla pracowników

Koszule, jako odzież, są niepodważalnym synonimem elegancji i profesjonalizmu. We wszystkich branżach, gdzie istotny jest elegancki sznyt, koszule dla pracowników sprawdzą się idealnie. Dzięki nim cały zespół będzie prezentować się z należytą klasą. Bogata kolorystyka koszul reklamowych sprawia, że z powodzeniem można je dostosować do charakteru miejsca czy marki. Wykonane są z bawełny i poliestru. Dzięki temu połączeniu są trwałe, wygodne, świetnie leżą. Są przyjazne w użytkowaniu, łatwo z nimi utrzymać schludny wygląd przez długi czas.

Koszula reklamowa dla kobiet i mężczyzn

Koszula reklamowa zawsze świetnie się prezentuje. Niezależnie od tego, kto ją nosi. W naszej ofercie mamy koszule damskie i męskie, które dopasować można do różnych sylwetek. Damskie koszule są bardzo ładnie wyprofilowane. Szwy boczne podkreślają kobiecą figurę. Bardzo ładnie leżą, dzięki zastosowaniu zaszewek na biuście i na plecach. Męskie modele również doskonale dopasowują się do sylwetki. Są bardzo stylowe. Zapewniają niezbędny komfort podczas poruszania się.

Stylowe koszule reklamowe

Nasze koszule reklamowe reprezentowane są przez kilka stylowych modeli dostępnych w wersji z krótkim i długim rękawem. Wszystkie posiadają elegancki kołnierzyk, który świetnie leży dzięki usztywnieniu. W tym samym stylu wykończono mankiety koszul z długim rękawem. Męskie modele posiadają kieszeń na piersi, wykonaną z tego samego materiału. W przypadku koszul damskich wybrać można wersję gładką lub z naszytą w tym samym miejscu kieszonką.

Koszule biznesowe

Spośród dostępnych modeli koszul warto zwrócić uwagę na te, które świetnie sprawdzą się jako koszule biznesowe. Linia Oxford reprezentuje klasyczny oksfordzki styl. Jest bardzo elegancka. Jej cechą charakterystyczną jest przypinany za pomocą guzików kołnierzyk w wersji męskiej koszul. Guziki pod względem kolorystycznym odpowiadają materiałowi, z którego wykonana jest koszula.

Koszula reklamowa z własnym nadrukiem

Koszule reklamowe z naszej oferty to odzież doskonale nadająca się do personalizowania. Będą stanowić elegancką wizytówkę firmy. Wykonane są materiału, który bardzo dobrze poddaje się różnym technikom znakowania. Z powodzeniem dobrać można taką technikę, która najlepiej będzie korespondować z rodzajem wzoru i ogólną koncepcją stylistyczną odzieży.

Koszula reklamowa z haftem

Spośród metod znakowania koszul szczególną uwagę zwraca haft. To technika, która doskonale współgra z eleganckim charakterem koszul. Wzory naniesione przy pomocy haftu są stylowe i bardzo trwałe. Dzięki precyzji wykonania poszczególne elementy są bardzo dobrze odwzorowane i czytelne. Koszula reklamowa z haftem na pewno pozytywnie wyróżnia się na tle innych technik nanoszenia wzorów.

.