Ostatnie wpisy

Markowa odzież firmowa wprost od dystrybutora Fruit of the Loom

Markowa odzież firmowa wprost od dystrybutora Fruit of the Loom

Fruit of the Loom to marka odzieży z wieloletnią tradycją. Ubrania, które wychodzą spod jej ręki, są doceniane przez użytkowników na całym świecie. Popularność marki na rynku nie słabnie pomimo upływu czasu. Na pewno zawdzięczamy to polityce firmy, która niezmiennie dba o wysoką jakość dostarczanych produktów.

Czytaj więcej

T-shirty reklamowe z logo firmy - dlaczego to dobra promocja

T-shirty reklamowe z logo firmy - dlaczego to dobra promocja

Przy prowadzeniu biznesu niezwykle ważne są działania promocyjne, które przyjmują różną formę. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się koszulki z logo firmy, które mogą znaleźć różnorakie zastosowanie i pomagają w przyciąganiu potencjalnych klientów. Dlaczego jest to dobra forma promocji i w jakich sytuacjach mogą się przydać takie gadżety?

Czytaj więcej

Eleganckie koszule reklamowe - idealna wizytówka Twojej firmy

Eleganckie koszule reklamowe - idealna wizytówka Twojej firmy

Odzież reklamowa występuje obecnie w różnych wariantach i poszczególne firmy coraz chętniej sięgają po tego typu elementy. Szczególnie przydatne mogą się okazać eleganckie koszule, które wpłyną na profesjonalny wygląd pracowników, co będzie dobrze świadczyło o samym przedsiębiorstwie. To jednak nie jedyne plusy takiego rozwiązania, gdyż takie gadżety mogą również pomóc w budowaniu profesjonalnych relacji z klientami oraz kontrahentami. Dlaczego warto zdecydować się na koszule z logo firmy?

Czytaj więcej

Gadżety reklamowe do promocji marki

Gadżety reklamowe do promocji marki

W dzisiejszych czasach większość biznesów opiera się na promocji swoich usług i produktów w internecie. Bez wątpienia działania marketingowe prowadzone w sieci przynoszą wymierne korzyści, jednak nie należy zapominać, że bezpośredni kontakt z klientem pozwala zbudować długotrwałe relacje biznesowe. Gadżety reklamowe wciąż pełnią ważną funkcję w kreowaniu wizerunku firmy oraz są sposobem na bezpłatną promocję, dzięki czemu można w łatwy sposób poszerzyć grono odbiorców usług. Aby upominki dla klientów przyciągały wzrok i zainteresowały odbiorcę, warto przy ich wyborze kierować się kreatywnością.

Czytaj więcej

Koszula reklamowa - elegancka wizytówka firmy

Koszula reklamowa - elegancka wizytówka firmy

Koszula reklamowa to najbardziej klasyczny element garderoby. Jest niezbędna w wielu branżach i miejscach, które stawiają na nienachalną elegancję. Dzięki niej pracownicy zyskują nienaganną prezencję. Ten model z powodzeniem można wykorzystać jako koszule reklamowe z logo, które będą subtelną i elegancką reprezentacją firmy.

Czytaj więcej

Odzież do reklamy - jak Cię widzą, tak Cię piszą

Odzież do reklamy - jak Cię widzą, tak Cię piszą

Prawdopodobnie zdarzyło Ci się być w sklepie, supermarkecie, czy jakimś małym butiku, gdzie miałeś problem z odnalezieniem towaru i nie byłeś pewien kogo poprosić o pomoc. Kiedy ekspedientka siedzi przy ladzie, sytuacja jest klarowna, nie ma ryzyka pomyłki, jednak często zwłaszcza w większych sklepach ekspedienci rozkładają towar, poprawiają coś na półkach, sprawiając wrażenie, jakby czegoś szukali. W takiej sytuacji nie ma pewności czy to klient, czy sprzedawca. Człowiek stoi, czeka, aż wreszcie opuszcza sklep zrezygnowany, nie chcąc wyjść na głupca, który pyta bogu ducha winnego klienta czy jest większy rozmiar tych spodni. A gdyby tak pan czy pani ekspedientka mieli na sobie elegancką firmową koszulkę z logo, Ty nie miałbyś problemu, a sklep prawdopodobnie by zarobił, po tym, jak miły sprzedawca odnalazłby dla Ciebie idealny rozmiar spodni. Podana sytuacja być może jest nieco przerysowana, jednak bardzo często prawdziwa. Wciąż jeszcze wielu właścicieli czy managerów firm nie zdaje sobie sprawy, jak identyfikacja wizualna pracowników jest ważna dla firmy i w jaki sposób może wpłynąć na poprawę wyników sprzedaży.

Czytaj więcej