Szorty reklamowe męskie

Szorty reklamowe męskie – wygoda, którą się docenia

Estetyczny i nienaganny wygląd bywa ważny nawet wtedy, kiedy wykonujemy prace fizyczne. Szorty reklamowe męskie idealnie się do tego nadają. Dzięki nim skompletujemy garderobę dla pracowników, która dobrze sprawdza się podczas różnych aktywności zawodowych.

Niezależnie od zadań, które przed nami stoją, możemy jednocześnie czuć się komfortowo i wyglądać dobrze. Prace związane ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym wymagają dostosowanych do nich rozwiązań. Szorty firmowe męskie mają odpowiedni krój niekrępujący ruchów. Są funkcjonalne i estetycznie wykonane.

Spodenki męskie – funkcjonalne rozwiązania

Do ich uszycia wykorzystany został materiał, który świetnie sprawdza się podczas aktywności ruchowych, w tym prac fizycznych. Poliester teksturowany gwarantuje komfort noszenia. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć i jednocześnie jest materiałem szybkoschnącym. Niezawodny w użytkowaniu, trwały. Jest również dość łatwy w utrzymaniu – bardziej odporny na plamy, nie odkształca się i nie mnie jak inne materiały.    

Szorty promocyjne męskie są bardzo wygodne. Zamiast guzików, rozporka czy paska zostały wyposażone w ściągacz ze sznurkiem. Takie rozwiązanie sprawia, że można regulować ich szerokość w pasie i na pewno zwiększa komfort noszenia. Sznurek ma kolor wybranego materiału.

Dobierając do szortów odpowiednie t-shirty, koszulki polobluzy można tworzyć spójne zestawy ubrań reklamowych. Każdy z nich będzie nieco inaczej wyglądał. Na pewno uda się osiągnąć efekt stylistyczny pasujący do charakteru firmy. Kolorystyka szortów jest dość klasyczna: czerń, ciemny granat, biel i czerwień. To sprawia, że z łatwością łączy się je z innymi barwami, nawet tymi energetycznymi, bardziej przykuwającymi uwagę.

Podobnie jak w przypadku innych oferowanych przez nas ubrań, na szorty reklamowe męskie można nanosić wzory. Łatwo poddają się personalizacji. Stosujemy kilka różnych technik nadruku, w tym haft, które najlepiej sprawdzają się na tym materiale i dają równie dobry efekt reklamowy. 

Oprócz męskich spodenek reklamowych w naszej ofercie znaleźć można również dziecięce szorty firmowe.

Szorty reklamowe męskie

Aktywne filtry