Koszulki polo reklamowe dziecięce

Koszulki polo reklamowe dziecięce – reprezentacja na poziomie

Podczas imprez firmowych, eventów czy innych uroczystości dzieci powinny nie tylko prezentować się dobrze. Ważne jest również to, jak czują się w ubraniach, które noszą. Jesteśmy przekonani, że nasze koszulki polo reklamowe dziecięce stają na wysokości zadania.

Na koszulki polo promocyjne dziecięce powinny zwrócić uwagę nie tylko firmy, agencje marketingowe czy eventowe. Ważne są również w kreowaniu spójnego wizerunku instytucji, szkół, drużyn sportowych. Będą świetną wizytówką wszelkiego rodzaju wydarzeń. Sprawdzą się zarówno jako odzież reklamowa, jak i sportowa. Mają wiele zalet. Oto najważniejsze z nich.

Duży komfort noszenia

Ta cecha jest na pewno bardzo istotna w odniesieniu do użytkowników odzieży – dzieci. Koszulki polo zostały wykonane z przyjaznych skórze materiałów – oddychającej bawełny z domieszką włókien poliestrowych. To sprawia, że ładnie dopasowują się do sylwetki, są bardziej odporne na zagniecenia, mięcie się. Jest to jednocześnie wytrzymała tkanina, która nawet po upraniu w 60ºC zachowuje swój kształt i kolor. A to, w przypadku takich użytkowników odzieży jak dzieci, na pewno bardzo duża zaleta.  

Luz i elegancja

Dziecięce koszulki polo to doskonały balans pomiędzy sportowym luzem, a niewymuszoną elegancją. Kołnierzyk wykończony plisą z guzikami dodaje im uroku. Świetnie sprawdzi się jako element bardziej eleganckich zestawień. Wiele wersji kolorystycznych na pewno daje duże pole do popisu w dopasowaniu ich do innych elementów dziecięcej garderoby. Koszulki dostępne są wersji z krótkim i długim rękawem.

Znakowanie koszulek polo firmowych dziecięcych

Jedną z ważniejszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę przy wyborze ubrań reklamowych, jest możliwość ich oznakowania. Materiał, z których wykonane są dziecięce koszulki polo, bardzo dobrze nadaje się do tych celów. Nadruk może mieć większy lub mniejszy format, wariant jedno lub wielokolorowy. Poza nadrukiem, wzór można nanieść również w formie haftu, co na pewno jest wersją bardzo elegancką i trwałą.

Oprócz dziecięcych koszulek promocyjnych w naszej ofercie znaleźć można również męskie i damskie koszulki polo pod nadruk.

Koszulki polo reklamowe dziecięce

Aktywne filtry