Koszulki polo reklamowe damskie

Koszulki polo reklamowe damskie – kobieca twarz marki Fruit of the Loom

Uszyte tak, by współgrać z kobiecym ciałem. Zapewniają duży komfort i estetyczny, nienaganny wygląd noszącym je osobom. Koszulki polo reklamowe damskie to spójny wizerunek osób reprezentujących firmę. Kobiety lubią je za uniwersalne wzornictwo, wysoką jakość użytych materiałów i kroje ładnie podkreślające sylwetkę. Za to też lubiana i ceniona jest sama marka tej odzieży – Fruit od the Loom.  

W tych ubraniach reklamowych kobiety na pewno będą wyglądać i czuć się dobrze. Koszulki polo firmowe damskie ozdobione są estetycznym kołnierzykiem i plisą z kilkoma guzikami. W wykończeniach elementów widać staranność i dbałość o detale. Profilujące szwy boczne zapewniają optymalne dopasowanie do kobiecej sylwetki, jednocześnie pozostawiając dużą swobodę ruchów.

Uniwersalne wzory – wiele opcji stylizacji

Z koszulkami polo promocyjnymi damskimi zestawiać można ubrania bardziej eleganckie i sportowe. Dobrze wyglądają z różnymi częściami garderoby. Są na tyle uniwersalne, że z łatwością osiągniemy zamierzony rezultat estetyczny. Skomponujemy outfit w stylu smart elegance, sport look czy casual dressing. Opcji jest na pewno znacznie więcej. Ułatwiają to najróżniejsze kolory koszulek – bardziej soczyste i stonowane odcienie, wyróżniające się i te minimalistyczne.   

Świetne w użytkowaniu materiały

Nasze koszulki polo wykonane są z bawełny z dodatkiem poliestru. Materiał jest bardziej elastyczny, przez co ładniej się układa i podkreśla figurę. W zależności od preferencji wybrać można większy lub mniejszy udział procentowy poliestru w materiale. Wpłynie to nie tylko na komfort noszenia ale i utrzymania ich w czystości – niektóre modele można prać nawet w 60ºC. W trudnych warunkach, szczególnie pogodowych – wysoka temperatura, wysoka wilgotność powietrza – świetnie sprawdzą się koszulki polo wykonane z poliestru teksturowanego. Ten materiał bardzo dobrze odprowadza wilgoć i szybko wysycha.  

Jako ubrania reklamowe, koszulki polo damskie doskonale nadają się do zadruku. Można zastosować: sitodruk, termo transfer, bezpośredni druk cyfrowy (DTG), haft, flex i flock czy metodę sublimacji. Oprócz koszulek polo damskich podobne zabiegi stosować można również na dostępnych w naszej ofercie koszulkach polo męskich oraz dziecięcych.

Koszulki polo reklamowe damskie

Aktywne filtry