Bluzy reklamowe męskie

Bluzy reklamowe męskie – wizerunkowy strzał w dziesiątkę

Świetnie noszące się, wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Ciepłe, oddychające, przyjazne ciału. Wybierz bluzy reklamowe męskie Fruit of the Loom spośród kilkunastu dostępnych wzorów. To najlepsze rozwiązanie na chłodniejszy czas. Taka odzież promocyjna będzie wizerunkowym strzałem w dziesiątkę.

Firmy i marki mają różne potrzeby wizerunkowe. Proponowane przez nas bluzy firmowe męskie to ogromna różnorodność fasonów, wzorów i kolorów. Z pewnością znajdą się wśród nich te najlepsze modele – najpełniej podkreślające charakter przedsiębiorstwa, pasujące do jego estetycznych wymagań. Poza tym, wybierając akurat tę odzież promocyjną, otrzymujemy ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o wykończenia ważnych detali. Świetnie się prezentują, są wytrzymałe, na długo zachowują swój pierwotny wygląd. To najlepsza inwestycja w spójny wizerunek.

Bluzy promocyjne męskie – nie tylko sportowe

Bluzy męskie kojarzą się przede wszystkim ze sportowymi stylizacjami. Mają być funkcjonale: chronić przed chłodem, zapewniać wygodę w noszeniu, nie krępować ruchów. Dobrze, jeśli są wyposażone w kaptur i w kieszenie, a praktyczne ściągacze należycie przylegają do ciała. Rzeczywiście, wiele takich modeli oferujemy. Ale warto przełamać te sportowe stereotypy.

W naszej kolekcji znajdują się również bardziej eleganckie bluzy – wykończone estetycznymi stójkami (wyższymi lub niższymi), z krytymi zamkami w kolorze materiału. Można je zestawiać z bardziej klasycznymi stylizacjami. Efekt jest bardziej niebanalny, przy zachowaniu tej samej wygody noszenia.  

 

Bluzy pod nadruk

Bluzy męskie Fruit of the Loom dobrze sprawdzają się jako odzież promocyjna. Będą świetnie reprezentować firmę, markę czy produkt. Z łatwością można ozdobić je logotypami, hasłami czy kolorowymi, wyróżniającymi się deseniami. Wiele technik nanoszenia wzorów dobrze współgra z materiałami, z których są wykonane. W zależności od pożądanego efektu, wybrać można odpowiednią technikę wzorowania. Sprawdzą się: bezpośredni druk cyfrowy (DTG), haft, flex i flock, metoda sublimacji, a także popularny sitodruk czy termo transfer.

Bluzy reklamowe męskie