Bluzy reklamowe dziecięce

Bluzy reklamowe dziecięce – komfort w każdych warunkach

Każdy strój trzeba dostosować do zmiennych warunków atmosferycznych. Bluzy reklamowe dziecięce są niezbędnym elementem garderoby, który sprawdzi się podczas jesiennych i zimowych chłodów. Noszą się i wyglądają doskonale.

Wspólnymi cechami wszystkich bluz promocyjnych dziecięcych jest wysoka jakość użytych materiałów, trwałość i funkcjonalne wzornictwo. Stoi za tym dobrze znana marka Fruit of the Loom. Po produktach wychodzących spod jej ręki można się spodziewać tego, co w odzieży – również tej dziecięcej – najlepsze.

Wzory, kroje, kolory

Bluzy dziecięce od Fruit of the Loom to kilkanaście bardzo ładnych wzorów, które z powodzeniem można dostosować do okazji i przeznaczenia. Znajdziemy bluzy dziecięce rozpinane na suwak i wciągane przez głowę, z ładnie wykończonym dekoltem. Wiele z nich wyposażonych jest w tak lubiany i funkcjonalny kaptur, najczęściej dwuwarstwowy. Bardzo ładnie prezentują się również bluzy ze stójką wzmocnione taśmą na karku, by lepiej osłonić szyję. Można również wybrać modele z kieszeniami – głębszymi lub płytszymi, podwójnymi i pojedynczymi à la „kangurek”.

Poza bogatą ofertą krojów, także wybór kolorystyczny może przyprawić o zawrót głowy. Śmiało można powiedzieć, że znajdą się tu kolory pasujące do ustalonej estetyki. Łatwo je można zestawiać z innymi ubraniami. Dlatego dobrze sprawdzają się jako bluzy dziecięce firmowe – reprezentujące określony styl, korespondujące z ustalonymi barwami.

Doskonałe bluzy pod nadruk

Bluzy dziecięce można wyróżnić i spersonalizować – zamieścić na nich logo, hasło przewodnie emblemat instytucji. Technik nanoszenia nadruków jest prawie tak dużo, jak dostępnych krojów. Zastosować można: sitodruk, termo transfer, bezpośredni druk cyfrowy (DTG), haft, flex i flock czy metodę sublimacji.  

Komfort i bezpieczeństwo

Odzież promocyjna dziecięca została zaprojektowana zgodnie z unijnymi przepisami dotyczącymi odzieży dziecięcej. Oznacza to, że nie ma w niej zwyczajowo stosowanych elementów, które mogłyby być w jakikolwiek niebezpieczne podczas użytkowania odzieży przez dzieci.

Bluzy reklamowe dziecięce