T-shirty reklamowe męskie

Bogactwo fasonów wśród t-shirtów reklamowych męskich

T-shirty reklamowe męskie są wygodne i praktyczne. Właściwie jest to element odzieży firmowej bardzo chętnie zakładany przez wiele osób w branży gastronomicznej, sportowej, usługowej. Zazwyczaj zamawiane są z logo firmy. T-shirty promocyjne męskie cenione są za wygodę i użyteczność, są chętnie noszone do pracy. Nasz asortyment w tym zakresie jest bogaty, zwiera wiele wzorów i fasonów. W zależności od wizji firmy, dany fason będzie idealny do stworzenie jednolitego stroju pracowniczego. To element garderoby, który w atrakcyjny sposób wyeksponuje walory męskiej sylwetki, dodatkowo zapewni wygodę oraz luźny styl.

 

Zalety t-shirtów reklamowych męskich

Wiele z tych proponowanych modeli odzieży promocyjnej posiada jednolity kolor, niektóre mają kołnierzyk wykończony bawełnianym ściągaczem w kontrastującym kolorze. T-shirty reklamowe męskie szyte są z wysokogatunkowych tkanin, jedną z nich jest Sofspun, bardzo miękka i innowacyjna tkanina, nie można również pominąć bawełny, która zapewnia komfort i wygodę oraz jest bardzo przewiewna. Typowe wersje sportowe wykonane są z poliestru teksturowanego, tkanina ta łatwo odprowadza wilgoć oraz szybko schnie.

 

Różne fasony, jeden motyw przewodni t-shirtów reklamowych męskich- wygoda i modny look

Oczywiście pierwszą propozycją wśród oferowanych modeli są klasyczne t-shirty firmowe męskie z krótkimi rękawkami. Występują one w różnych kolorach, niektóre z nich są bardziej dopasowane do ciała, inne nieco luźniejsze. T-shirty promocyjne męskie mają różne wykończenie, niektóre z nich posiadają kształt serka, inne są okrągłe. T-shirty typowo sportowe posiadają rękawy raglanowe ześciegiem typu coverstitch. Wiele z nich mają taśmę wzmacniającą na karku lub ramionach. Kolejnym popularnym fasonem są t-shirty promocyjne bez rękawków. W tych modelach dekolt i wycięcie na ręce wykończone jest lamówką lub bawełnianymi ściągaczami. Są to propozycje bardzo wygodne. Bardzo dobrze komponują się z szortami firmowymi, które proponowane są w różnych wersjach.

Oprócz męskich koszulek promocyjnych w naszej ofercie znajdują się również dziecięce i damskie t-shirty reklamowe pod nadruk.

T-shirty reklamowe męskie